Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Paksu Merinovilla Medic, kiristämätön, oliivi

Nature Wild Medic kiristämätön merinovillasukka

100% merinovillasta neulottu kärki- ja kantavahvistettu pohjepituinen kestävä ja erittäin lämmin sukka. Erityisrakenteinen sukanvarsi on kumilangaton ja kiristämätön mutta pysyy silti ylhäällä.
Erinomainen sukka jalkojen turvotuksesta, diabeteksesta, kylmistä jaloista kärsiville sekä kylmissä oloissa työskenteleville. Sisäpinnan 100% merinovillafrotee pitää jalan kuivana ja lämpimänä. 


Materiaalit: 90% villa, 10% polyamidi.
Konepesu 40 C. 

Hinta:19.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
34-363 kpl
37-3926 kpl
49-518 kpl

Suosittelemme myös

GreenGo pitkä merinovillasukka, musta

greengo_pitkamerino_mu.jpg&width=280&height=500
Istuva merinovillasukka erikoispitkällä varrella. Merinovillainen sukka sopii erinomaisesti eräilyyn sekä päivittäiseen käyttöön. Villan luontaiset ominaisuudet pitävät jalat kuivina ja lämpiminä sekä ehkäisevät hajujen syntymistä.

Ergonomisesti suunniteltu varren yläosa pitää sukan kiristämättä paikallaan..
Hinta: 12.95 €

W&S + Ozoom lahjasetti, Puukko + Sukat

ws_ozoom_lahjapaketti_1.jpg&width=280&height=500
Tyylikäs ja helppo lahjapakkaus kaikille eräilyä harrastaville. Pakkaus sisältää laadukkaan Walz & Schöder eräpuukon sekä lämpimät saapassukat. Toimitetaan lahjalaatikossa jossa ikkunallinen kansi ja pehmustettu sisus.
Pakkauksen tuotteet:
W+S Metsästäjän Puukko
Metsämiehen tärkein työkalu on puukko..
Hinta: 39.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »