Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Merinovilla putkihuivi, ohut, eri värejä



Tuubihuivi, 100% merinovilla

Putkihuivi on ihanteellinen kapine varsinkin talvisaikaan. Sillä teet villapuserosta hetkessä korkeakauluksisen, tukit takin turhan väljän kaula-aukon, tekaiset pipon, hupun tai kasvosuojan. Merinovillaisena huivi on myös erityisen mukava, villa on pehmeää, hengittävää ja ei säiky kosteutta ulkoillessa. 

Ohut ja joustava versio, sopii erinomaisesti myös aktiivisempaan menoon. Kuivuu nopeasti ja saumattomana tämä ei hierrä ihoa vasten.  

Pituus n. 50 cm

Materiaali: 100% merinovilla

Hinta:17.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
Oliivi3 kpl
Coyote4 kpl

Suosittelemme myös

Anar Galda naisten merinovilla t-paita,turkoosi

Anar_galda_merino_t-paita_n_turkoosi.jpg&width=280&height=500
Anar Galda ohut ja mukavan tuntuinen naisten merinovillainen t-paita. Materiaali on 100% 150 g merinovillaa. Pehmeä ja miellyttävä merinovilla ei kutita tai hiosta ja kuivuu nopeasti, mutta lämmittää myös kosteana. Merinovillainen t-paita lämmittää kylmällä säällä ja siirtää tehokkaasti kosteutta pois..
Hinta: 39.00 €

Unisukat, 100% kampavilla

unisukat_valkoinen.jpg&width=280&height=500
Urjalan pohjoisosassa peltojen keskellä Halkivahassa laulavat sukkakoneet entisessä navetassa. Luonnonvalkeasta kampavillalanlangasta neulotaan vuosikymmenten ammattitaidolla jalkoja lämmittäviä Unisukkia. Ne ovat auttaneet jo lukuisia kylmistä jaloista ja yöllisistä suonenvedoista kärsiviä paremmille..
Hinta: 14.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »