Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

US BDU Bermuda shortsit, snake FG

BDU reisitaskushortsit on käytännöllinen vaihtoehto kuumiin keleihin. Kestävä ja hengittävä kangas tuntuu mukavalta helteessä ja tilaviin reisitaskuihin on helppo ottaa mukaan tarvittavat tavarat (aurinkolasti, pyörän lukko yms.). Lahkeissa mukavan väljä leikkaus joka ei kiristä ja ahdista. 

Vetoketjusepalus ja tilavat vyölenkit. Vyötäröllä kiristysnauhat. 

Materiaalit: 65% polyesteri, 35% puuvilla

Kokotaulukko

30 pv alin hinta: 29.00 €

Hinta:29.00 €39.00 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
S2 kpl

Suosittelemme myös

Mil-Tec monitaskuliivi, beige, verkkovuori

miltec_liivi_beige1.JPG&width=280&height=500
Monitaskuinen liivi, johon on saatu mahdutettua neljätoista erikokoista taskua ja kolme ripustuslenkkiä, kuitenkin säilyttäen sen verrattain asiallisen näköisenä. Tyhjänä taskut eivät roiku eivätkä lökötä, vaan istuvat nätisti liiviä myöten. Suurin osa taskuista on sijoitettu etupuolelle, mutta liivin..
Hinta: 49.90 €

SA M83 villapaita tummansininen

sa_m83villis_merivoimat1.JPG&width=280&height=500
Suomen armeijan käytössä oleva mukava ja kestävä villapaita. Tämä on nykyinen malli, jossa olkapäillä ja kyynärpäissä kangasvahvisteet. Malli otettiin briteiltä, kun hyvän olivat kerran kehittäneet ja sieltä niitä puolustusvoimillekin on toisinaan tullut. Meille nämä tehdään Suomessa perinteisellä intin..
Hinta: 89.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »