Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Masculin Fleece väliasu

Hengittävä fleecekerrasto välikerrokseen. Materiaali soveltuu hyvin aluskerraston päälle kylmyyttä eristämään. kosteus siirtyy helposti seuraavaan kerrokseen ja ihon lähin kerros pysyy näin kuivempana. Aluskerrastoksi sopii parhaiten ohut merino mutta myös tekninen toimii.

Paidan kaulus on mallia kilpikonna. Vetoketju suljettuna se suojaa kaulaa viimalta ja kylmältä mutta on tarvittaessa avattavissa ylimääräisen lämmön poistamiseksi.

Asu on kevyt ja pehmeä - erittäin mukavan tuntuinen päällä.

Hinta:29.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
S2 kpl
L4 kpl
XL6 kpl
2XL3 kpl

Suosittelemme myös

Villaflanellipaita, ruskea

villaflanelli_rus1.jpg&width=280&height=500
Klassinen ruutukuvioitu flanellipaita on ajattoman tyylikäs ja erittäin mukava paita lähes kaikkeen käyttöön. Tämä versio parantaa ennestää hyvää paitaa laadukkailla materiaaleilla, villasta valmistettu flanelli toimii kylmässä ja kosteassa puuvillaista veljeään paremmin. Villaflanellin käyttö ei toki..
Hinta: 99.90 €

Tsekki t-paita, OD, käyttämätön ylijäämä

tsekki_tpaita_oliv1.jpg&width=280&height=500
Vihreä puuvillainen t-paita Tsekkien armeijalta, ihan käyttämättömiä vielä. Perinteinen pyöreäkaluksinen paita on valmistettu 150 g/m² kankaasta joten varsin mukava myös kuumemmalla säällä. Sileä neulos tuntuu mukavalta ihoa vasten ja armeijatyyliin sopivasti paita on erittäin vahvasti mallia "käytä-pese-käytä-pese..
Hinta: 10.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »