Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Tsekki t-paita, OD, käyttämätön ylijäämä



Vihreä puuvillainen t-paita Tsekkien armeijalta, ihan käyttämättömiä vielä. Perinteinen pyöreäkaluksinen paita on valmistettu 150 g/m² kankaasta joten varsin mukava myös kuumemmalla säällä. Sileä neulos tuntuu mukavalta ihoa vasten ja armeijatyyliin sopivasti paita on erittäin vahvasti mallia "käytä-pese-käytä-pese...". Käyttöön tehtyä vaatetta siis.

Materiaalit: 100% puuvilla

Vaihtoehdot ilmoitettu kirjainkokona ja käyttäjän rinnanympärys suosituksena.

Käyttämätöntä armeijan ylijäämää.

Hinta:10.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
S-M / 88-92 cm3 kpl
M-L / 96/100 cm3 kpl
XL / 104-108 cm3 kpl

Suosittelemme myös

T-paita Nightcamo, "Streetstyle"

tpaita_streetstyle_nightcamo.jpg&width=280&height=500
Kevyt täyspuuvillainen t-paita perinteisellä rennolla leikkauksella ja pyöreällä kauluksella. Mukava päällä varsinkin kuumalla kelillä.
Materiaalit: 100% puuvilla
Hinta: 13.90 €

Anar Garra naisten merinovillahousu

anar_garra_merinohousu_naisten1.jpg&width=280&height=500
Anar Garra on lämmin ja hengittävä merinovillahousu alimpaan kerrokseen. Joustava ja sileä materiaali siirtää kosteuden iholta ja hengittää tehokkaasti. Merinovilla pysyy lämpimänä ja mukavana myös kosteissa oloissa, joten se sopii erinomaisesti aluskerrastoksi myös aktiivisemille reisuille ja veneilyyn..
Hinta: 49.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »