Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Arctixsport Hunting merinovillasukat

Arctixsport Hunting merinovillasukat vaativiin olosuhteisiin. Pehmeä frotee pitää jalat lämpimänä ja kuivana sekä ehkäisee hiertymien syntymistä. Pitkä varsi pitää sukan tukevasti paikoillaan puristamatta. Sukat sopivat erittäin hyvin ympärivuotiseen erä- ja vaelluskäyttöön.

Materiaalit: 40% merinovilla, 40% akryyli, 17% nylon, 3% elastaani

Hinta:12.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
39-4211 kpl
43-469 kpl

Suosittelemme myös

Zent Medical Komfort merinovillasukka, sininen

zent_128_merinosukka_marin1.jpg&width=280&height=500
Mukava merinovillasukka päivittäiseen käyttöön. Leveällä resorilla valmistettu sukka ei purista jalkaa ja kärjen sauma on litteä, joten sukat sopivat myös herkempään jalkaan.

Pitävä, mutta hellä varsi
Runsaasti villaa (80%)
Kärjessä ei hankaavaa saumaa
Ympärivuotiseen käyttöön
Sopii myös alussukaksi..
Hinta: 7.95 €

Zent kiristämätön merinovillasukka, musta

zent_124_merinosukka_musta.jpg&width=280&height=500
Kiristämätön merinovillasukka päivittäiseen käyttöön. Hellä varsi on valmistettu ylhäältä asti ilman kiristävää pantaa ja pito jakautuu koko matkalle, näin sukan varsi ei aiheuta puristusta ja painetta jalkaan. Ohut ja kiristämätön sukka sopii päivittäiseen käyttöön sekä unisukaksi.

Pitävä, mutta hellä..
Hinta: 7.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »