Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Anar Garra miesten merinovillahousu



Anar Garra on lämmin ja hengittävä merinovillahousu alimpaan kerrokseen. Joustava ja sileä materiaali siirtää kosteuden iholta ja hengittää tehokkaasti. Merinovilla pysyy lämpimänä ja mukavana myös kosteissa oloissa, joten se sopii erinomaisesti aluskerrastoksi myös aktiivisemille reisuille ja veneilyyn.

Luonnonmateriaaleista valmistettu housu on myös hygieeninen ja ehkäisee hajujen syntymistä. Sopii ympärivuotiseen käyttöön. 

Merinovillaa ei todellakaan tarvitse usein pestä vaan tuuletus ulkoilmassa pitää hajut poissa.

HUOM! Koot ovat reiluja, joten kannattaa valita yhtä pienempi koko kuin normaalisti käytät.

Materiaali: 100% merinovilla, 250g/m2

Väri: musta

Suunniteltu Suomessa. Valmistettu EU:ssa.

Hinta:49.00 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
XS2 kpl
S5 kpl
M5 kpl
L6 kpl
XL6 kpl

Suosittelemme myös

Anar Muorra miesten merinovilla t-paita, musta

anar_merinovillatpaita_miesten1.jpg&width=280&height=500
Anar Muorra ohut ja mukavan tuntuinen miesten merinovillainen t-paita. Materiaali on 100% 150 g merinovillaa. Pehmeä ja miellyttävä merinovilla ei kutita tai hiosta ja kuivuu nopeasti, mutta lämmittää myös kosteana. Merinovillainen t-paita lämmittää kylmällä säällä ja siirtää tehokkaasti kosteutta pois..
Hinta: 39.00 €

Tekninen t-paita "Tactical", coyote

mfh_tactical_tekninentpaita_coy1.jpg&width=280&height=500
Tekninen t-paita toimii tehokkaasti kosteutta siirtävänä tasona pukeutumisen alimpaan kerrokseen. Sisäpinnasta sileä ja ulkopinnasta huokoinen kangas kuivuu erittäin nopeasti ja se nostaa hien vaatetuksen seuraaviin kerroksiin.
Toki paita sopii myös arkisempaan käyttöön. Perinteinen pyöreä kaulus ja..
Hinta: 14.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »