Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Mil-Tec HexTac pikkutasku, MOLLE



Monilokeroinen pikkutasku vyölle tai MOLLE yhteensopiviin kantolaitteisiin. Valmistettu vettähylkivästä materiaalista jossa HexTac kuviointi. 

  • Kiinnityshihnoissa nepparit
  • Etutaskun sulku tarralla ja pistosoljella
  • Etutaskun kannessa vetoketjullinen pikkutasku
  • Päätaskun sulku vetoketjulla
  • Isot vetimet
  • Pehmustettu takaosa

Materiaalit: 100% polyesteri, PVC pinnoite
Mitat n. 10 x 10 x 15 cm

Hinta:19.90 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
Musta13 kpl
Oliivi12 kpl
Coyote4 kpl

Suosittelemme myös

Mil-Tec MOLLE Belt Pouch, pieni

mt_molle_beltpouchsmall_mu1.jpg&width=280&height=500
Kätevä pikkutasku jonka pinnassa tarrapohja sekä kaksi riviä PALS nauhoitusta. Yhteensopiva MOLLE järjestelmään, mutta voidaa kiinnittää myös vyölle. Sisäpuolen etuseinässä jakaja tavaroiden lokerointiin, mutta voidaan käyttää myös yhtenäisenä tilana. Vetoketu kahdella vetimellä. Pohjassa vedenpoistoaukko..
Hinta: 13.95 €

Mil-Tec Cityscape reppu 20L

mt_cityscape_reppu_mu1.jpg&width=280&height=500
Kevyt, siisti ja tilava päiväreppu kestävistä materiaaleista. Simppeli reppu toimii hyvin päivittäisessä käytössä tai lisäreppuna esim. rinkan kaveriksi. Avoin 20 l tilavuus vetää hyvin vaihtovaatteet ja eväät. Loistava myös kauppareppuna tai käsimatkatavaraksi.
Etupuolen MOLLE/PALS kujaston avulla..
Hinta: 27.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »