Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

SA-miehistövyö



SA-miehistövyö

Suomen armeijan nahkainen miehistövyö. Nämä vyöt on viimeistelty korkeimpien vaatimusten mukaisesti. Vöiden sivujen leikkuujälki on hiottu ja viimeistelty siistiksi.

Huom. Ilmoitettu pituus on vyön kokonaispituus päästä päähän. Pisin käyttöpituus 10 cm vähemmän. Soljen alusläpässä kokonumero ja valmistajan leima, nämä peittyvät kun vyö suljetaan.

Leveys: n. 43mm

Valmistettu EU:ssa

Hinta:35.00 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
105cm, musta2 kpl
115cm, musta5 kpl
125cm, musta6 kpl
135cm, musta4 kpl
115cm, ruskea8 kpl
125cm, ruskea8 kpl
135cm, ruskea1 kpl

Suosittelemme myös

Sissipuukko M95, Cerakote, komposiittituppi

sissipuukko_m95cerakote_komposiitti_vih1.jpg&width=280&height=500
Peltonen Knives SISSIPUUKKO M95
Hyvä puukko on turvallinen käyttää. Se istuu käteen miellyttävästi ja pitävästi ja pureutuu tehokkaasti työstettävään pintaan. Hyvän puukon kruunaa tietysti kunnollinen tuppi; sellainen, jossa puukko pysyy aloillaan hieman kovassakin melskeessä, mutta sellainen, josta..
Hinta: 95.00 €

Britti maastohousu Temperate, DPM, ylijäämä

brit_temperate_dpm_housut.JPG&width=280&height=500
Brittien lauhkean ilmanalan taistelupöksyt, eli lujasta puuvilla-polyesteri kankaasta valmistetut maastokuviolliset reisitaskuhousut. Housujen materiaali on mukavan pehmeää ja sopivan paksuista Suomen kesään. Toki menee keväät ja syksytkin, alle vaan tarpeen mukaan kerrosta. Väri DPM maastokuvio.
Vyötäröllä..
Hinta: 25.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »