Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Head wrap, kietaisuhuivi



Head wrap (kietaisuhuivi)

Muotoon ommeltu ohut puuvillainen kietaisuhuivi on oiva kesäpäähine. Se suojaa päätä auringolta eikä hiosta. Helppokäyttöinen, tyylikäs ja very cool.

Yksi koko päähän kuin päähän. Solmimalla sovitat omaasi. Valitse vain haluamasi väri tai kuvio. Katso kuvat.

Hinta:5.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
Musta3 kpl
Oliivi6 kpl
Paisley vihreä9 kpl
Paisley punainen13 kpl
Paisley sininen9 kpl
Woodland9 kpl
Digi-Woodland19 kpl
Flecktarn10 kpl
Aavikko 3-väri6 kpl
USA2 kpl
HDT-camo3 kpl
Operation camo9 kpl
Pääkallo4 kpl
Urban3 kpl

Suosittelemme myös

Merinovilla putkihuivi

merinovillatuubi_paksu_oliv1.JPG&width=280&height=500
Tuubihuivi, 100% merinovilla
Putkihuivi on ihanteellinen kapine varsinkin talvisaikaan. Sillä teet villapuserosta hetkessä korkeakauluksisen, tukit takin turhan väljän kaula-aukon, tekaiset pipon, hupun tai kasvosuojan. Merinovillaisena huivi on myös erityisen mukava, villa on pehmeää, hengittävää ja..
Hinta: 24.95 €

SA kaulaliina, eri värejä, ylijäämä

sa_kaulaliina_varit.JPG&width=280&height=500
Suomen armeijan juhlakaulaliinoja aselajien mukaisissa väreissä.
Ilman tätä pukinetta ei ollut varusmiehillä asiaa lomille vanhaan hyvään aikaan. Ainakaan palveluksen alkuvaiheessa. Siisti tukka, asu ja liina kaula-aukkoa kolmion muotoisesti peittämään. Liina sitten liipaistiin pois kaulalta heti, kun..
Hinta: 5.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »