Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Merinovilla putkihuivi



Tuubihuivi, 100% merinovilla

Putkihuivi on ihanteellinen kapine varsinkin talvisaikaan. Sillä teet villapuserosta hetkessä korkeakauluksisen, tukit takin turhan väljän kaula-aukon, tekaiset pipon, hupun tai kasvosuojan. Merinovillaisena huivi on myös erityisen mukava, villa on pehmeää, hengittävää ja ei säiky kosteutta ulkoillessa. 

Löysimme mielestämme juuri sopivan kokoista neuletta tekevän valmistajan ja mikä parasta Suomesta. Nyt meiltä saat merinoputkihuivia, joka liukuu kivasti pään läpi kaulalle ja on mukava piponakin.  

Pituus n. 40 cm

Tehty Suomessa.

Materiaali: 100% merinovilla, mulesing free.

Hinta:24.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
Musta5 kpl

Suosittelemme myös

Paksut merinovillahousut, unisex, musta

merinovillahousut_unisex_musta.jpg&width=280&height=500
Paksu merinovillahousu
Kun tarvitset lämpimämpää välihousua nämä ovat valintasi. Mukava merinovillahousu sopii sekä viileään että kylmään keliin eikä haittaa vaikka kulkiessa pukkaisi vähän hikeä. Paksuissa merinovillaisissa välihousuissa (paino n. 375 g/m2) pystyy istuskelemaan pidempäänkin palelematta..
Hinta: 69.99 €

Shemagh-pääkallohuivi-miekoilla

Shemagh_paakallo_musta-valkoinen_1.JPG&width=280&height=500
Shemagh huivi pääkallokuviolla miekat ristissä alla.
100% puuvilla Koko 110x110cm
Hinta: 12.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »