Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

GreenGo ohut merinosukka, kettu



Laadukaat kotimaiset merinovillasukat sympaattisella eläinkuvalla. Merinovillaiset sukat pitävät jalat lämpimänä, kuivana ja hajuttomana kelissä kuin kelissä.

Ohut malli sopii hyvin päivittäiseen käyttöön.

Valmistettu mulesing-vapaasta merinovillasta. Kärkisaumaton.

Materiaali: 80 % merinovilla, 15 % polyamidi, 5 % elastaani

Hinta:7.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
36-386 kpl
39-412 kpl
42-4413 kpl
45-4712 kpl

Suosittelemme myös

Nahkasormikkaat villa/kashmir-neulevuorilla, miesten

mutka_nahkasorm_vilkashm1.jpg&width=280&height=500
Neulevuorillinen nahkasormikas aidosta nahasta. Vuori on valmistettu villasta (85%) ja kashmirista (15%) joten se on lämmin ja pehmeä kädessä. Notkean nahan ja yksikerroksisen vuorin ansiosta sormikaalla on hyvä ja pitävä otetuntuma esim. autolla ajaessa. 
Nahkasormikas muotoutuu käteen käytössä ja..
Hinta: 39.95 €

SA M83 villapaita harmaa

sa_villapaita_harmaa.jpg&width=280&height=500
Suomen armeijan käytössä oleva mukava ja kestävä villapaita. Tämä on nykyinen malli, jossa olkapäillä ja kyynärpäissä kangasvahvisteet. Malli otettiin briteiltä, kun hyvän olivat kerran kehittäneet ja sieltä niitä puolustusvoimillekin on toisinaan tullut. Meille nämä tehdään Suomessa perinteisellä intin..
Hinta: 89.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »