Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Mil-Tec Vintage Dark Camo shortsit



"Vintage" tyyliset reisitaskushorsit ilmavalla kankaalla. Esipesty puuvillakangas on hengittävää ja mukavan pehmeää. Runsaasti taskutilaa.

  • Useita taskuja (2 etutaskua, 2 reisitaskua, 2 takataskua)
  • Dark Camo-maastokuvio
  • Hengittävä puuvillakangas
  • Esipesty

Kokojen vyötärönympärys (cm):
M: 88 cm
L: 92 cm
XL: 99 cm
XXL: 104 cm
XXXL: 108 cm

Materiaali: 100% puuvilla

Hinta:44.90 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
M1 kpl
XL2 kpl
XXL3 kpl
XXXL2 kpl

Suosittelemme myös

US ACU Bermuda shortsit, Mil-Tacs FG

shortsit_acu_rs_tacsfg.jpg&width=280&height=500
Kevyet ja ilmavat shortsit tilavilla reisitaskuilla. Valmistettu kevyestä ja kestävästä Ripstop kankaasta, joten nämä on mukavat yllä kuumilla keleillä. Molemmilta puolilta löytyy sivutaskut, reisitaskut ja takana kaksi läpällistä sivutaskua. Reisitaskujen läpät suljetaan tarranauhalla ja taskun suuta..
Hinta: 39.95 €

Anar Ruossa II miesten retkeilyhousut, oranssi

anar_ruossa_oranssi1.jpg&width=280&height=500
Hyvin istuvat retkeilyhousut ulkoilmaihmiselle. Polvien ja takapuolen kulutusvahvikkeet parantavat housujen kestävyyttä ja antavat ulkonäköön lisäilmettä. Housut on valmistettu paksuhkosta teknisestä ja joustavasta kankaasta. Kangas pitää tuulta kohtuullisesti eikä päästä kosteutta heti läpi. Paksun..
Hinta: 69.00 €89.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »