Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

MFH "Jogger" shortsit, Dark Camo



Rennot "collarishortsit" reisitaskuilla. Pehmeä materiaali ja väljä leikkaus tekevät näistä erittäin mukavat kaikkeen kesäiseen vapaa-ajan touhuiluun ja oleskeluun. Vyötäröllä leveä kuminauha sekä kiristysnyöri, vyötä ei siis tarvita.

  • Avoimet sivutasku
  • Reisitaskut, läpässä tarrasulku
  • Yksi takatasku vetoketjulla
  • Vyötäröllä leveä kuminauha sekä kiristysnyöri

Materiaalit: 60% puuvilla, 40% polyesteri

Hinta:34.90 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
S2 kpl
M3 kpl
L1 kpl
XL2 kpl

Suosittelemme myös

Mil-Tec "Training" shortsit, Urban

miltec_trainingshortsit_urban1.jpg&width=280&height=500
Joustavat ja kevyet treenishortsit vapaa-ajan harrasteisiin.
Mukavan ilmavat shorsit on valmistettu "verkkarikankaasta" joten ne tuntuvat päällä mukavan rennoilta ja ne sopivat hyvin myös liikuntaan. Leveässä vyötärönauhassa on kuminauha ja kiristysnaru. 
Taskuja shortseissa on kahdet sivuilla ja yksi..
Hinta: 29.90 €

Mil-Tec "Assault Cotton" shortsit, urban

miltec_assaultshorts_urb1.jpg&width=280&height=500
Istuvat Assault shorsit hengittävästä puuvilla RipStop kankaasta. Monitaskuiset shortsit sopivat yhtä hyvin toiminnalisempaan menoon kuin rennonmpaan oleskeluun. Runsas taskutila on käytännöllinen ominaisuus reissussa, tavarat saadaan lokeroitua järjestykseen kätevästi. Vahvistettu puuvillakangas on..
Hinta: 59.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »