Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Anar Gahta miesten shortsit, vihreä



Anar Gahta shortsit ovat erinomainen valinta niin kesävaellukselle kuin vapaa-aikaan. Yksinkertaisen tyylikkäät, polvipituiset shortsit ovat kestävät ja hengittävät. Shortsien neljään suuntaan joustava ja nopeasti kuivuva materiaali takaa mukavuuden ja liikkeen vapauden niin luonnossa kuin kaupungissakin.

  • Nopeasti kuivuva, pehmeä ja 4 suuntaan joustava materiaali (92 % nylon / 8 % spandex)
  • Kaksi pientä taskua ja kaksi isoa reisitaskua
  • Vyölenkit
  • YKK vetoketjut
  • Suomessa suunniteltu ja testattu
Hinta:39.00 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
XL5 kpl
XXL4 kpl

Suosittelemme myös

Pinewood Finnveden Classic miesten retkeilyhousut

pinewood_finnveden_tighter_housut_vi1.jpg&width=280&height=500
Kevyt, hengittävä ja tyylikkäästi leikattu ulkoiluhousu käytännöllisillä ominaisuuksilla. Valmistettu Pinewoodin kevyestä, mutta kestävästä TC-Lite kankaasta. Sopii monipuolisesti kaikkeen eräilyyn.

Sivutaskut vahvistetulla reunalla
Reisitaskut läpillä
Takatasku vetoketjulla
Vyötäröllä kuminauha..
Hinta: 89.95 €

Anar Muorra miesten vaellushousut, oranssi

anar_muorrahousu_oranssi1.jpg&width=280&height=500
Monikäyttöiset vaellushousut kulutusta kestävästä vahamateriaalista. Housut sopivat yhtä hyvin niin liikkuvaan vaellukseen kuin muihin luontoaktiviteetteihin. Joustavat lisäkappaleet ja viimeistelty istuvuus antavat mahtavan liikkuvuuden. Reilunkokoiset vetoketjulliset tuuletusaukot sivuissa lisäävät..
Hinta: 139.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »