Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Karvalakki, Sveitsi, ylijäämä



Sveitsiläisten näkemys karvalakista. Päällinen sarkaa ja reunoilla keinoturkis, sisus on kankainen. Ei mikään tuhottoman paksu, mutta varsin toimiva päähine. 

Käytettyä ylijäämää. 

Hinta:9.50 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
553 kpl

Suosittelemme myös

Tsekki M95 3-sormi rukkanen, karvavuori, käyttämätön ylijäämä

tsekki_3sormi_m95.JPG&width=280&height=500
Tsekkiläinen M95 maastokuviollinen kangasrukkanen liipaisinsormella. Kuorikangas tiivistä ja kestävää, armeijan tyyliin. Vuori pehmeää keinoturkista. Ranteen kohdalla kuminauha. 
Hanskan simppeli rakenne ja keveys tekevät siitä mukavan kädessä, jopa yllättävän mukavan. Kolmisorminen hanska sopii metsästykseen..
Hinta: 7.50 €

Mil-Tec BW lumipuku, uusi

mt_bw_lumipuk_uusi.jpg&width=280&height=500
BW lumipuku
Saksan armeijan lumipuvun mallilla valmistettuja naamioasuja. Kevyt kuoripuku muun talvivaatetuksen päälle talviseen naamiointiin. Valkealle pohjalle on lisätty tummia havukuvioita rikkomaan käyttäjän muodon lumisessa maastossa. Jos tarvitset vaaleampaa kuviointia, voit kääntää puvun ympäri..
Hinta: 69.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »