Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Merinovillapipo, ohut, eri värejä



Ohut ja joustava pipo 100% merinovillasta

Ohut yksikerroksinen merinovillapipo on ihanteellinen pipo urheiluun, vaellukseen ja muuhun aktiiviseen menoon. Toki tosi mukava pitää päässä rauhallisemmassakin vauhdissa. Antibakteerinen ja nopeasti kuivuva pipo on hygieninen pitkilläkin reissuilla. Joustava mutta tarpeeksi napakka neule istuu lähes päähän kuin päähän.

Materiaali: 100% merinovilla

Hinta:17.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
Musta5 kpl
Oliivi5 kpl
Coyote5 kpl

Suosittelemme myös

Mechanix FastFit Multicam

mechanix_fastfit_multicam1.jpg&width=280&height=500
Mechanix käsineet ovat muodostuneet käsitteeksi useissa hyvää otepitoa ja tuntumaa vaativissa harrastuksissa. Monipuolinen ja istuva hanska sopii mm. remonttihommiin, töihin, armeijaan tai vaikka ajohanskaksi. 
FastFit malli on valmistettu joustavalla ranneosalla. "Tactical" sarjan käsine sopii erinomaisesti..
Hinta: 19.95 €

Britti DPM NBC suojapuku, käyttämätön ylijäämä

brit_nbc_dpmsuojapuku1.JPG&width=280&height=500
SUIT, PROTECTIVE, NBC No.1 MK IV DPM SMOCK MK IV DPM TROUSERS
Hupullinen suojapuku radioaktiivisia, kemiallisia ja biologisia hirvityksiä vastaan. Puvun sisäpuolella hiilikangas joka suojaa käyttäjää likaisia iskuja vastaan. 
Takki
Etupuolella vetoketju jonka suojana listat ulkona ja sisällä. Hupun..
Hinta: 49.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »