Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Watch Cap pipo, akryyli



Pehmeä pipo taittoreunalla. Joustava neule ei purista ja pipo on erityisen kevyt ja ilmava. Klassinen malli kaikkeen käyttöön. 

Materiaalit: 100% akryyli

Hinta:8.50 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
Musta8 kpl
Oliivi12 kpl
Sininen12 kpl

Suosittelemme myös

Pipo, villa/dralon, eri värejä

venepipo_villadralon1.JPG&width=280&height=500
Siisti taittoreunainen pipo laadukkaista materiaaleista. Joustavasta neuleesta valmistettu pipo on lämmin ja mukava päässä, se pysyy paikallaan napakasti puristamatta. Villan ja Dralon -kuidun seos tarjoaa pehmeän tuntuman ja erinomaisen käyttömukavuuden myös kosteissa olosoissa tai aktiivisessa liikunnassa..
Hinta: 19.95 €

Italia lippapipo, oliivi, käyttämätön ylijäämä

italia_jeepcap_oliv_ylij1.jpg&width=280&height=500
Tosi fiksu ja laadukas "Jeep cap" Italian armeijalta. Lipallinen pipo lämmittää ja samalla suojaa silmät auringolta.
Pipoa voidaan käyttää reuna suorana jolloin se suojaa korvat, tai voit taittaa reunan ylös jolloin lippa suojaa paremmin auringolta. Erittäin toimiva ratkaisu varsinkin kevään retkille..
Hinta: 9.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »