Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Pipo, villa/dralon, eri värejä



Siisti taittoreunainen pipo laadukkaista materiaaleista. Joustavasta neuleesta valmistettu pipo on lämmin ja mukava päässä, se pysyy paikallaan napakasti puristamatta. Villan ja Dralon -kuidun seos tarjoaa pehmeän tuntuman ja erinomaisen käyttömukavuuden myös kosteissa olosoissa tai aktiivisessa liikunnassa. 

Laajasta värivalikoimasta löytyy perinteisten punaisten ja sinisten lisäksi monia pirteitä tai luonnonläheisiä värejä. Malliltaan pipo on perinteinen veneilijän pipo, mutta toki tätä käyttää mielellään vaikkei venettä omistakkaan. 

Valmistettu Suomessa.

Materiaalit: 50% villa, 50% Dralon

Hinta:19.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
Keltainen2 kpl
Minttu4 kpl
Ruskea5 kpl
Tummansininen1 kpl
Vaaleanruskea1 kpl
Vihreä2 kpl

Suosittelemme myös

Italia lippapipo, oliivi, käyttämätön ylijäämä

italia_jeepcap_oliv_ylij1.jpg&width=280&height=500
Tosi fiksu ja laadukas "Jeep cap" Italian armeijalta. Lipallinen pipo lämmittää ja samalla suojaa silmät auringolta.
Pipoa voidaan käyttää reuna suorana jolloin se suojaa korvat, tai voit taittaa reunan ylös jolloin lippa suojaa paremmin auringolta. Erittäin toimiva ratkaisu varsinkin kevään retkille..
Hinta: 9.95 €

MFH villapipo, eri värejä

mfh_villapipo_musta1.jpg&width=280&height=500
Lämmin villapipo laadukkaasta tiheästä villaneuleesta. Napakasti istuva pipo on ryhdikkään näköinen ja mukava päässä, pituutta on riittävästi peittämään korvat. Joustavan neuleen ansiosta pipo pysyy hyvin päässä ilman puristavaa tunnetta.
Materiaali on 100% villa, joten pipo sopii erinomaisesti niin..
Hinta: 15.50 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »