Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Pipo, villa/dralon, eri värejä



Siisti taittoreunainen pipo laadukkaista materiaaleista. Joustavasta neuleesta valmistettu pipo on lämmin ja mukava päässä, se pysyy paikallaan napakasti puristamatta. Villan ja Dralon -kuidun seos tarjoaa pehmeän tuntuman ja erinomaisen käyttömukavuuden myös kosteissa olosoissa tai aktiivisessa liikunnassa. 

Laajasta värivalikoimasta löytyy perinteisten punaisten ja sinisten lisäksi monia pirteitä tai luonnonläheisiä värejä. Malliltaan pipo on perinteinen veneilijän pipo, mutta toki tätä käyttää mielellään vaikkei venettä omistakkaan. 

Valmistettu Suomessa.

Materiaalit: 50% villa, 50% Dralon

Hinta:19.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
Keltainen2 kpl
Minttu4 kpl
Ruskea5 kpl
Tummansininen1 kpl
Vaaleanruskea1 kpl
Vihreä2 kpl

Suosittelemme myös

Huomiopipo tekstillä, ohut poimuilla

huomipipo_teksti_ohut.JPG&width=280&height=500
Oranssi huomiopipo, ohut poimuilla
Kirkas oranssinvärinen hyvin metsässä tai maantiellä erottuva kotimainen neulepipo nasevalla tekstillä. Tämän pipo todella näkyy syksyisessä metsässä ja hämärässä. Se on halpa henkivakuutus niin tiellä liikkujalle kuin hirvimiehellekin.
Tekstejä löytyy niin hirvimiehille..
Hinta: 10.00 € - 10.90 €

Akryylipipo, lyhyt

akryylipipo_matala_varit.JPG&width=280&height=500
Kevyt ja joustava pipo taitetulla reunalla. Matala malli jossa erityisen joustava päälaki.
Materiaali: 100% akryyli
Hinta: 10.50 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »