Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Pinewood Tiveden eräliivi, sammalenvihreä

Laadukas eräliivi käytännöllisillä ominaisuuksilla. Monitaskuiseen liiviin saa tarvittavat tavarat helposti käden ulottuville ja se tuo lisäkerroksen suojaa sääoloja vastaan. Sopii hyvin metsästykseen, kalastukseen tai ihan yleiseen eräilyyn.

Valmistettu Pinewoodin hengittävästä TC-Lite™ materiaalista joka on mukavan ilmavaa, kevyttä, mutta samalla riittävän tiivistä ja kestävää. Juuri oikeanlainen tasapaino liivin materiaaliksi. Kangas antaa tehokkaan UV suojan ja estää hyttysten pistot.

  • UV suoja
  • Hengittävä TC-Lite™ materiaali ja High-Vent™ Mesh verkkovuori
  • Säädettävä vyötärö ja helma
  • Useita taskuja mm. povitasku ja selkätasku
  • Laadukaat vetoketjut ja nepparit
  • Vettähylkivä BIONIC-FINISH® ECO käsittely

Materiaalit:
kuori 65% kierrätetty polyesteri, 35% puuvilla
vuori 100% polyesteri

Hinta:119.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
L1 kpl
XL1 kpl
4XL1 kpl
5XL1 kpl

Suosittelemme myös

MFH US hihaton paita, urban

us_tanktop_urban.jpg&width=280&height=500
US tank-top, tuttavallisemmin hihaton. Mukavasta puuvillakankaasta valmistettu asuste kesään tai aluspaidaksi.
Materiaalit: 100% puuvilla (170 g/m²)
Kokotaulukko..
Hinta: 20.00 €

Mil-Tec monitaskuliivi, musta, verkkovuori

miltec_liivi_musta_etu.jpg&width=280&height=500
Liiviin on saatu mahdutettua neljätoista erikokoista taskua ja kolme ripustuslenkkiä, kuitenkin säilyttäen sen verrattain asiallisen näköisenä. Tyhjänä taskut ei roiku tai lökötä, vaan istuvat nätisti liiviä myöten. Suurin osa taskuista on sijoitettu etupuolelle, mutta liivin selästä löytyy iso sivulta..
Hinta: 49.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »