Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Mil-Tec monitaskuliivi, beige, verkkovuori



Monitaskuinen liivi, johon on saatu mahdutettua neljätoista erikokoista taskua ja kolme ripustuslenkkiä, kuitenkin säilyttäen sen verrattain asiallisen näköisenä. Tyhjänä taskut eivät roiku eivätkä lökötä, vaan istuvat nätisti liiviä myöten. Suurin osa taskuista on sijoitettu etupuolelle, mutta liivin selästä löytyy iso sivulta oikealle aukeava vetoketjullinen tasku esim. haaville. Ulkopuolisten taskujen lisäksi liivissä on neljä taskua sisällä. Kaksi pystysuuntaista povitaskua ja kaksi läpällistä vaakataskua alempana. 

Väri beige/khaki. Sisällä kevyt verkkovuori.

Materiaalit: Kuori 80% polyesteri 20% puuvilla.

Hinta:49.90 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
S1 kpl
M2 kpl
XXXL2 kpl
XXXXL1 kpl

Suosittelemme myös

Mil-Tec monitaskuliivi, musta, verkkovuori

miltec_liivi_musta_etu.jpg&width=280&height=500
Liiviin on saatu mahdutettua neljätoista erikokoista taskua ja kolme ripustuslenkkiä, kuitenkin säilyttäen sen verrattain asiallisen näköisenä. Tyhjänä taskut ei roiku tai lökötä, vaan istuvat nätisti liiviä myöten. Suurin osa taskuista on sijoitettu etupuolelle, mutta liivin selästä löytyy iso sivulta..
Hinta: 49.90 €

HeatX Hunt Vest V2 lämmitettävä liivi, miesten

heatx_huntvestv2_mens1.jpg&width=280&height=500
HeatX V2 miesten lämmitetty metsästysliivi
HeatX™ lämmitetty metsästysliivi on suunniteltu vastaamaan metsästäjän tarpeita. HeatX™-lämmitysjärjestelmä ja 10000mAh:n virtalähde pitävät sinut lämpimänä jopa 8 tuntia. Pehmeä vohvelifleecevuori ja Thinsulate-eristys eristää ja sitoo lämpöä hengittävyydestä..
Hinta: 299.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »