Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Pitkät alushousut, musta



Kalsarit eli tykit eli pitkät piiput. Perinteinen pitkälahkeinen puuvilla-alushousu lisälämmikkeeksi talven pakkasille. Kestävä, edullinen ja huoleton vaihtoehto. Kokomustat ja varustettu sepaluksella.

Materiaalit: 100% puuvilla

Hinta:9.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
S2 kpl
M3 kpl
L2 kpl
XL1 kpl
XXL4 kpl
XXXL2 kpl

Suosittelemme myös

Raappahousut, 100% puuvilla

raappahousut_harmaa1.JPG&width=280&height=500
Vanhat kunnon raappahousut, eli paksut puuvillaiset välihousut kylmään säähän. Perinteinen välikerros ei ole menettänyt toimivuuttaan vuosien saatossa, vaan näillä on edelleen mukava toimitella askareita talviaikaan. Käytetään välikerroksena alusvaatteiden ja päällimmäisen kerroksen välissä. Sisältä..
Hinta: 24.99 €

Anar Garra naisten merinovillahousu

anar_garra_merinohousu_naisten1.jpg&width=280&height=500
Anar Garra on lämmin ja hengittävä merinovillahousu alimpaan kerrokseen. Joustava ja sileä materiaali siirtää kosteuden iholta ja hengittää tehokkaasti. Merinovilla pysyy lämpimänä ja mukavana myös kosteissa oloissa, joten se sopii erinomaisesti aluskerrastoksi myös aktiivisemille reisuille ja veneilyyn..
Hinta: 49.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »