Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Tsekki pitkät alushousut, valkoinen, käyttämätön ylijäämä

Tsekki-armeijan alushousut joustavasta ribbineuleesta. Perinteinen puuvillakalsari on mukava ja helppohoitoinen vaate kylmään säähän. Alimpaan kerrokseen.

Vaihtoehdot: suositeltu vyötärönympärys.
Mitoitus: pitkä malli, joustava neule, korkea vyörätö

Materiaalit: 100% puuvilla (pesu jopa 95°C)

Käyttämätöntä armeijan ylijäämää.

Hinta:7.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
94-100 cm4 kpl
106-112 cm2 kpl

Suosittelemme myös

Tam-Silk Lasten merinovillasilkkinen aluspaita

tamsilk_lasten_alusasut1.jpg&width=280&height=500
Lasten merinovillasilkkinen aluspaita. Ohut ja miellyttävä ihoa vasten, lämmittää juuri sopivasti mutta ei kutita. Erittäin hengittävä ja kestävä neulos. Valmistettu Suomessa, Kangasalan kunnassa.
Tuotetiedot:
Materiaali: 85% merinovilla, 15% silkki Väri: meleerattu harmaa, musta, hiekka, sinimusta-raidallinen..
Hinta: 39.90 €

Anar Galda naisten merinovilla-asu

anar_galda_merinovillaasu1.jpg&width=280&height=500
Anar Galda on ohut ja mukavan tuntuinen naisten alusasu aktiiviseen ulkoiluun. Materiaali on 100% 220 g mulesing-vapaata merinovillaa. Anar Galda merinovillainen alusasu lämmittää kylmällä säällä ja siirtää tehokkaasti kosteutta pois iholta. Pehmeä ja miellyttävä merinovilla ei kutita ja kuivuu nopeasti..
Hinta: 99.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »