Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Hollantilaiset thermoalushousut, harmaa, käyttämätön ylijäämä



Hollannin armeijan tekniset thermokalsarit. Perinteinen pitkälahkeinen alushousu thermowave-neuloksella, joka jättää iholle pitkittäiset ilmakanavat. Tuoksuja vastaan Silver+ -hygieniakäsittely, joka estää bakteerikasvua.

Housut näyttävät kovin hoikilta mutta venyvät ja asettuvat mukavan tiiviisti iholle. Silloin nämä tekniset asut toimivat parhaiten ja poistavat kosteutta tehokkaasti. Kestävä, edullinen ja huoleton vaihtoehto. 

Materiaalit: 100% polyesteri

Käyttämätöntä armeijan yljäämää.

Hinta:15.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
M2 kpl

Suosittelemme myös

Viking Lava Merino-PrimaLoft aluskerrasto, miesten

vikinglava_merinoasu_miesten1.jpg&width=280&height=500
Huippulaadukkaista materiaaleista valmistettu aluskerrasto talviseen ulkoiluun ja urheiluun. Suunniteltu pitämään käyttäjänsä kuivana ja lämpimänä kylmissä oloissa.
Anatomisesti istuva alusasu yhdistää korkealaatuisen PrimaLoft eristekuidun ja hienon merinovillan luoden erinomaisesti eristävän, hengittävän..
Hinta: 99.00 €129.90 €

Pitkät alushousut, musta

millers_pitkatalushousut_mu1.jpg&width=280&height=500
Kalsarit eli tykit eli pitkät piiput. Perinteinen pitkälahkeinen puuvilla-alushousu lisälämmikkeeksi talven pakkasille. Kestävä, edullinen ja huoleton vaihtoehto. Kokomustat ja varustettu sepaluksella.
Materiaalit: 100% puuvilla
Hinta: 9.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »