Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Hirvikalsarit, oliivi

Oliivinvihreät pitkälahkeiset puuvillaiset alushousut hirvikuvioilla. Rento leikkaus ja selpalus tekevät näistä mukavan tuntuiset perinteiset kalsarit. Monen mielestä nämä ovat se ainoa oikea alusvaate kylmänä vuodenaikana. 

Materiaali: 100% puuvilla 

Hinta:17.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
S2 kpl
M2 kpl
L2 kpl
XL4 kpl
XXL2 kpl
XXXL5 kpl

Suosittelemme myös

Anar Galda naisten merinovilla t-paita, sininen

Anar_galda_merino_t-paita_n_sininen.jpg&width=280&height=500
Anar Galda ohut ja mukavan tuntuinen naisten merinovillainen t-paita. Materiaali on 100% 150 g merinovillaa. Pehmeä ja miellyttävä merinovilla ei kutita tai hiosta ja kuivuu nopeasti, mutta lämmittää myös kosteana. Merinovillainen t-paita lämmittää kylmällä säällä ja siirtää tehokkaasti kosteutta pois..
Hinta: 39.00 €

Anar Garra naisten merinovilla-asu

anar_garra_naisten1.jpg&width=280&height=500
Anar Garra on lämmin ja hengittävä merinovilla-asu alimpaan kerrokseen. Joustava ja sileä materiaali siirtää kosteuden iholta ja hengittää tehokkaasti. Merinovilla pysyy lämpimänä ja mukavana myös kosteissa oloissa, joten se sopii erinomaisesti aluskerrastoksi myös aktiivisemille reisuille ja veneilyyn..
Hinta: 99.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »