Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Anar Garra naisten merinovilla-asu



Anar Garra on lämmin ja hengittävä merinovilla-asu alimpaan kerrokseen. Joustava ja sileä materiaali siirtää kosteuden iholta ja hengittää tehokkaasti. Merinovilla pysyy lämpimänä ja mukavana myös kosteissa oloissa, joten se sopii erinomaisesti aluskerrastoksi myös aktiivisemille reisuille ja veneilyyn.

Luonnonmateriaaleista valmistettu paita on myös hygieeninen ja ehkäisee hajujen syntymistä. Sopii ympärivuotiseen käyttöön. 

Asua ei todellakaan tarvitse usein pestä vaan tuuletus ulkoilmassa pitää hajut poissa.

HUOM! Koot ovat reiluja, joten kannattaa valita yhtä pienempi koko kuin normaalisti käytät.

Materiaali: 100% merinovilla, 250g/m2

Väri: musta

Suunniteltu Suomessa. Valmistettu EU:ssa.

Hinta:99.00 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
XXL1 kpl

Suosittelemme myös

Tekninen t-paita "Tactical", oliivi

mfh_tactical_tekninentpaita1.jpg&width=280&height=500
Tekninen t-paita toimii tehokkaasti kosteutta siirtävänä tasona pukeutumisen alimpaan kerrokseen. Sisäpinnasta sileä ja ulkopinnasta huokoinen kangas kuivuu erittäin nopeasti ja se nostaa hien vaatetuksen seuraaviin kerroksiin.
Toki paita sopii myös arkisempaan käyttöön. Perinteinen pyöreä kaulus ja..
Hinta: 14.95 €

GreenGo ohut merinosukka, ilves

greengo_aikuisten_ilves2.JPG&width=280&height=500
Laadukaat kotimaiset merinovillasukat sympaattisella eläinkuvalla. Merinovillaiset sukat pitävät jalat lämpimänä, kuivana ja hajuttomana kelissä kuin kelissä.
Ohut malli sopii hyvin päivittäiseen käyttöön.
Valmistettu mulesing-vapaasta merinovillasta. Kärkisaumaton.
Materiaali: 80 % merinovilla, 15..
Hinta: 7.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »