Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Anar Muorra miesten merinovilla-asu



Anar Muorra on lämmin ja hengittävä merinovilla-asu alimpaan kerrokseen. Joustava ja sileä materiaali siirtää kosteuden iholta ja hengittää tehokkaasti. Merinovilla pysyy lämpimänä ja mukavana myös kosteissa oloissa, joten se sopii erinomaisesti aluskerrastoksi myös aktiivisemille reisuille ja veneilyyn.

Luonnonmateriaaleista valmistettu paita on myös hygieeninen ja ehkäisee hajujen syntymistä. Sopii ympärivuotiseen käyttöön. 

Asua ei todellakaan tarvitse usein pestä vaan tuuletus ulkoilmassa pitää hajut poissa. 

HUOM! Koot ovat reiluja, joten kannattaa valita yhtä pienempi koko kuin normaalisti käytät.

Materiaali: 100% merinovilla, 220g/m2

Väri: harmaa

Suunniteltu Suomessa. Valmistettu EU:ssa.

Hinta alk.49.00 €

Vaihtoehdot

Tuote Hinta Varastosaldo
S99.00 €4 kpl
M99.00 €1 kpl

Suosittelemme myös

Anar Galda naisten merinovilla-asu

anar_galda_merinovillaasu1.jpg&width=280&height=500
Anar Galda on ohut ja mukavan tuntuinen naisten alusasu aktiiviseen ulkoiluun. Materiaali on 100% 220 g mulesing-vapaata merinovillaa. Anar Galda merinovillainen alusasu lämmittää kylmällä säällä ja siirtää tehokkaasti kosteutta pois iholta. Pehmeä ja miellyttävä merinovilla ei kutita ja kuivuu nopeasti..
Hinta: 99.00 €

Hollantilainen tekninen t-paita, oliivi, käyttäm./uudenv. ylijäämä

hollanti_tekninen_tpaita_oliv1.jpg&width=280&height=500
Hollannin armeijan 1/2-hihainen aluspaita. Tekninen paita sopii aluskerrastoksi tai lämpimällä säällä sellaisenaan.
Supermukava. Valmistettu kosteutta siirtävästä ja joustavasta polyesterikankaasta. Todella mukava ihoa vasten ja pysyy kuivana/kuivuu nopeasti. Joustavan kankaan ansiosta paita istuu kehon..
Hinta: 13.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »