Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Anar Galda merinovilla-asu



Anar Galda on ohut ja mukavan tuntuinen naisten alusasu aktiiviseen ulkoiluun. Materiaali on 100% 220 g mulesing-vapaata merinovillaa. Anar Galda merinovillainen alusasu lämmittää kylmällä säällä ja siirtää tehokkaasti kosteutta pois iholta. Pehmeä ja miellyttävä merinovilla ei kutita ja kuivuu nopeasti, mutta lämmittää myös kosteana.

Materiaalina merinovilla on luonnollisesti antibakteerinen. Merinovillaisia vaatteita ei tarvitse välttämättä pestä yhtä usein kuin keinokuituisia. Kun muistat tuulettaa ja kuivattaa huolellisesti merinovillaiset vaatteet käytön jälkeen, ne säilyvät pesemättäkin pidempään raikkaina.

  • Materiaali: 100 % mulesing-vapaa merinovilla
  • Paino 220 g/m²
  • Pesuohje: Käsinpesu
  • Valmistettu EU:ssa, suunniteltu ja testattu Suomessa

Anar Galda merinovillainen alusasu on reilua kokoa, joten suosittelemme valitsemaan yhtä kokoa pienemmän asun kuin tavallisesti käytät.

Hinta alk.49.00 €

Vaihtoehdot

Tuote Hinta Varastosaldo
S99.00 €11 kpl
M99.00 €1 kpl
L99.00 €5 kpl
S paita59.00 €1 kpl
M paita59.00 €1 kpl

Suosittelemme myös

Merinovilla putkihuivi

merinovillatuubi_paksu_oliv1.JPG&width=280&height=500
Tuubihuivi, 100% merinovilla
Putkihuivi on ihanteellinen kapine varsinkin talvisaikaan. Sillä teet villapuserosta hetkessä korkeakauluksisen, tukit takin turhan väljän kaula-aukon, tekaiset pipon, hupun tai kasvosuojan. Merinovillaisena huivi on myös erityisen mukava, villa on pehmeää, hengittävää ja..
Hinta: 24.95 €

Zokks joulusukka "Polar", punainen

zokks_joulusukka_pu1.jpg&width=280&height=500
Kiva joulukuvioitu froteesukka pehmeästä villaseoksesta. Lämmin keskipaksu sukka sopii päivittäiseen käyttöön, erityisesti talvikaudella. Näissä jalat pysyvät lämpinä. Talvinen porokuosi mainio idea lahjaksi!
Paksuudeltaan sukka on keskipaksu, eli sopii useimpiin kenkiin. Sisäpinta pehmeää froteeta..
Hinta: 7.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »