Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

"Harry" toppahousu, musta



Kevyet ja edullinen toppahousu päivittäiseen käyttöön.

Päällikangas on puuvilla/polyesteri -sekoitetta, joka takaa kulutuskestävyyden ja pitkän iän. Kevyt toppavuori pitää sinut mukavan lämpimänä kylmempinä päivinä.

Housuista löytyvät kätevät sivutaskut, läpälliset takataskut ja reisitasku vasemmalta puolelta. Vyötärön joustot molemmilla sivuilla takaavat hyvän istuvuuden.

Harry on valinta sinulle, joka arvostat käytännöllisyyttä ja mukavuutta.

Materiaali:
Päällikangas: 65 % polyesteri, 35 % puuvilla
Toppavuori: 100 % polyesteri

Väri: Musta

Hinta alk.59.95 €

Vaihtoehdot

Tuote Hinta Varastosaldo
S59.95 €1 kpl
M59.95 €4 kpl
L59.95 €3 kpl
XL59.95 €6 kpl
2XL59.95 €2 kpl
3XL64.95 €3 kpl
4XL64.95 €4 kpl
5XL64.95 €2 kpl
6XL64.95 €2 kpl

Suosittelemme myös

Flanellihousu, vihreä raita, vaalea

Flanellihousu_vaalea.jpg&width=280&height=500
Moni on kaivannut vanhan ajan väljiä ja puuvillaisia flanellihousuja. Niitä on ollut välillä perin vaikea saada. Ne kun eivät ole varsinaista tämän päivän huippumuotia, mutta huippumukavat ne ovat. Ilmava leikkaus, ja puuvillaflanellin lämmin, pehmeä kosketus iholla ovat niiden tavaramerkki.
Yhdessä..
Hinta: 39.00 € - 49.00 €

Anar Galda naisten vaellushousut, musta

anar_galdahousu_musta1.jpg&width=280&height=500
Monikäyttöiset vaellushousut kulutusta kestävästä vahamateriaalista. Housut sopivat yhtä hyvin niin liikkuvaan vaellukseen kuin muihin luontoaktiviteetteihin. Joustavat lisäkappaleet ja viimeistelty istuvuus antavat mahtavan liikkuvuuden. Reilunkokoiset vetoketjulliset tuuletusaukot sivuissa lisäävät..
Hinta: 89.00 €139.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »