Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Anar Kitka miesten merinovillaneule, harmaa



Anar Kitka on tyylikäs miesten 100% merinovillaneule, joka on valmistettu Suomessa. Tämä neule on täydellinen valinta niin arkeen kuin luonnossa liikkumiseen. Ohut neule sopii hyvin kerrospukeutumiseen tai käyttöön sellaisenaan. Villapaidassa on joustinneulotut hihansuut ja helma sekä pyöreäpääntie.

Merinovilla sitoo tehokkaasti lämpöä ja eristää kylmältä. Tämän ansiosta neule toimii erinomaisena välikerroksena kuori- ja talvitakin alla. Merinovilla siirtää myös tehokkaasti kosteutta pois iholta ja antibakteeristen ominaisuuksien ansiosta vaatteen raikastamiseen riittää usein pelkkä tuuletus. Merinovilla on pehmeää, joten se sopii myös herkkäihoisille.

  • Valmistettu 100% merinovillasta
  • Suunniteltu ja valmistettu Suomessa
  • Pyöreä pääntie
  • Helmassa ja hihansuissa joustinneulosta
  • Brodeerattu Anar-logo rinnassa
  • Sopii hyvin neljään vuodenaikaan
Hinta:99.00 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
S2 kpl
L4 kpl
XL4 kpl
XXL4 kpl

Suosittelemme myös

Lasten maasto t-paita, eri värit

tpaita_lasten_varit.JPG&width=280&height=500
Lasten maasto t-paita
Kotimainen
95% puuvilla, 5% elastaani
Värivaihtoehdot: Vihreä, Pinkki, Musta/valkoinen
Hinta: 25.90 €

Villafroteehousu musta miesten

villafroteehousu_musta_200px.jpg&width=280&height=500
Villafroteinen väliasu- ja alushousu sepalusaukolla
Ihanteellinen vaate talviseen liikuntaan, retkeilyyn ja ulkona työskentelyyn, jossa työskentelyjaksot ja lepojaksot vuorottelevat sekä pidempäänkin paikoillaan oloon. Toimii erinomaisesti vaativassa retkeilyssä, jossa vaatteita ei päästä huoltamaan..
Hinta: 29.00 €37.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »