Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Nahkavyö, 40mm tuplapaksu, rullasolki



Erikoispaksu kotimainen nahkavyö. Vyössä on kaksi kerrosta nahkaa joiden yhteispaksuus on tukevat 6mm. Jämäkkä solki takaa vyön kestävyyden.

Vahva metallisolki rullalla. Rullasolki säästää nahkaa ja helpottaa vyön kiristämistä.

Pituus on ilmoitettu vyön suurimpana mahdollisena vyötärönympäryksenä.

Hinta:59.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
90 cm1 kpl
95 cm1 kpl
100 cm1 kpl
105 cm2 kpl
110 cm1 kpl
120 cm1 kpl
125 cm1 kpl
130 cm1 kpl
135 cm1 kpl

Suosittelemme myös

Mil-Tec vyölaukku, eri värejä

miltec_vyolaukku_musta1.jpg&width=280&height=500
Tarpeettoman huonossa maineessa oleva vyölaukku on oikeasti kätevä kantolaite. Kulkee lähes huomaamattomana mukana, mutta majoittaa taskuja tilavammin tavaraa. Tämä pelkistetty malli tuskin herättää kanssaeläjissä tarpeetonta huomiota, vaan toimii näppäränä lisätilana.
Kolme taskua: pieni etutasku,..
Hinta: 15.00 €

Origopro SA-miehistövyö

sa_miehistovyo.JPG&width=280&height=500
SA-miehistövyö
Suomen armeijan nahkainen miehistövyö. Nämä vyöt on viimeistelty korkeimpien vaatimusten mukaisesti. Vöiden sivujen leikkuujälki on hiottu ja viimeistelty siistiksi.
Huom. Ilmoitettu pituus on vyön kokonaispituus päästä päähän. Pisin käyttöpituus 10 cm vähemmän. Soljen alusläpässä kokonumero..
Hinta: 35.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »