Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Mil-Tec PVC sadeviitta, eri värejä



Kevyt hupullinen sadeponcho. Edullinen ja pieneen tilaan pakkautuva viitta on vaivaton pitää mukana reissuilla. Sadekuuron yllättäessä se on helppo ja nopea pukea. Mukaan kuljetuspussukka.

Materiaali: 100% PVC
Pussi: 100% polyesteri
Vesipilari: 1600 mm
Koko: 203 x 127 cm
Paino n. 300 g

Hinta:9.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
Musta, 025 kpl
Vihreä, 012 kpl
Sininen, 034 kpl

Suosittelemme myös

Anar Hirvas miesten oranssi camo metsästystakki

Anar_Hirvas_oranssi_puku_miehella_edesta_radio_1200x.jpg&width=280&height=500
Anar Hirvas –hirvijahtitakin ominaisuuksia ja rakenteita suunniteltaessa ovat lähtökohtana olleet syksyn jahtikauden alati muuttuvat sääolosuhteet, metsästäjien tarpeet ja toiveet, hirvijahtivaatteita koskevat asetukset, sekä tyylikkyys. Lopputuloksena on syntynyt täysin tuulen- ja vedenpitävä..
Hinta: 149.00 €189.00 €

Mil-Tec Quickpack sadetakki, musta

mt_quickpack_sadetakki_mu1.jpg&width=280&height=500
Erittäin kevyt sadetakki sitkeästä Nylon-kankaasta. Lähes taskukokoon pakkautuvat takki kulkee aina mukana antaen suojan sadetta ja tuulta vastaan kun keli yllättää.
Kuoritakki kulkee omassa pakkauspussissaan ja se voidaan pukea helposti muun vaatetuksen päälle. Simppelin takin lipallinen huppu suojaa..
Hinta: 44.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »