Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Mil-Tec sadeviitta, Rip Stop, eri värejä



Monikäyttöinen sadeviitta vahvasta Rip Stop kankaasta. Viitta pakkautuu mukana tulevaan pussiin ja se on kätevä ottaa reissuun. Nopea ja helppo pukea kun sade yllättää, hupullinen viitta suojaa hyvin sateelta ja tuulelta.

Reunat avautuvat neppareilla joiden avulla viitasta saa tehtyä teltan tai katteen, reunoissa kiinnitystä varten lenkit. 

Koko: 210 x 150 cm
Paino n. 780 g
Materiaalit: PVC päällystetty polyesteri 

Hinta:39.50 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
Oliivi, 012 kpl
Musta, 022 kpl
Flecktarn, 211 kpl
Arid flecktarn, 552 kpl
Vegetato, 421 kpl
Woodland, 201 kpl

Suosittelemme myös

Mil-Tec sadeasu, eri värejä

miltec_sadeasu_oliv1.jpg&width=280&height=500
Kevyt kaksiosainen sadeasu. Edullinen ja simppeli vaihtoehto sateelta suojautumiseen. Asu on helppo pakata mukaan ja heittää päälle tarpeen vaatiessa.
Takissa kaulukseen piiloitettava huppu ja etupuolella kaksi taskua. Housuissa kuminauhvyötärö ja nepparilla kavennettavat lahkeensuut. Mukana kuljetuspussi..
Hinta: 27.95 €

2-kerros kasvomaski, antibakteerinen

portwest_kasvomaski_valk.jpg&width=280&height=500
Puuvillainen ja uudelleenkäytettävä, kaksikerroksinen kasvosuoja, jossa on antimikrobi-käsittely. Käsittely tappaa 99,9% mikroobeista. Pieneen tilaan taitettava maski voidaan pestä 60 C°. Joustavat korvaremmit ja 100% puuvillakangas takaavat käyttömukavuuden.
Ominaisuudet

Yksittäispakattu hygieeniseen..
Hinta: 3.50 € - 5.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »