Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Mil-Tec sadeasu, eri värejä



Kevyt kaksiosainen sadeasu. Edullinen ja simppeli vaihtoehto sateelta suojautumiseen. Asu on helppo pakata mukaan ja heittää päälle tarpeen vaatiessa.

Takissa kaulukseen piiloitettava huppu ja etupuolella kaksi taskua. Housuissa kuminauhvyötärö ja nepparilla kavennettavat lahkeensuut. Mukana kuljetuspussi.

Materiaalit: 100% polyesteri, PVC-pinnoite
Paino: 200 g/qm
Vesipilari: 3000 mm

Hinta:27.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
S - oliivi2 kpl
M - oliivi3 kpl
L - oliivi3 kpl
XL - oliivi2 kpl
2XL - oliivi2 kpl
3XL - oliivi1 kpl
4XL - oliivi2 kpl
S - flecktarn2 kpl
M - flecktarn2 kpl
L - flecktarn1 kpl
XL - flecktarn1 kpl
2XL - flecktarn1 kpl
3XL - flecktarn2 kpl
4XL - flecktarn1 kpl
M - AT-digital1 kpl

Suosittelemme myös

Anar Hirvas naisten oranssi camo metsästystakki

Anar_Hirvas_W_naisten_puku_edesta_mallin_paalla_1200x.jpg&width=280&height=500
Anar Hirvas -hirvijahtitakin ominaisuuksia ja rakenteita suunniteltaessa ovat lähtökohtana olleet syksyn jahtikauden alati muuttuvat sääolosuhteet, metsästäjien tarpeet ja toiveet, hirvijahtivaatteita koskevat asetukset, sekä tyylikkyys. Lopputuloksena on syntynyt täysin tuulen- ja vedenpitävä takki..
Hinta: 149.00 €189.00 €

Mil-Tec PVC sadeviitta, eri värejä

miltec_pvcponcho_musta1.jpg&width=280&height=500
Kevyt hupullinen sadeponcho. Edullinen ja pieneen tilaan pakkautuva viitta on vaivaton pitää mukana reissuilla. Sadekuuron yllättäessä se on helppo ja nopea pukea. Mukaan kuljetuspussukka.
Materiaali: 100% PVC Pussi: 100% polyesteri Vesipilari: 1600 mm Koko: 203 x 127 cm Paino n. 300 g..
Hinta: 9.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »