Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

GreenGo ohut merinosukka, tonttu-vihreä



Laadukaat kotimaiset merinovillasukat jouluisella tonttukuvalla. Merinovillaiset sukat pitävät jalat lämpimänä, kuivana ja hajuttomana kelissä kuin kelissä.

Ohut malli sopii hyvin päivittäiseen käyttöön.

Valmistettu mulesing-vapaasta merinovillasta. Kärkisaumaton.

Materiaali: 80 % merinovilla, 15 % polyamidi, 5 % elastaani

Hinta:7.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
36-3813 kpl
39-4121 kpl
42-4419 kpl
45-4712 kpl

Suosittelemme myös

Britti lierilakki, AT-Digital

brit_lierilakki_kapea_atd1.JPG&width=280&height=500
Brittien lierilakin mallilla valmistettu kevyt ja hengittävä hattu kesäiseen säähän.  Muistuttaa suosittua jenkki boonieta, mutta lieri on hieman kapeampi ja päältä hieman pyöreämpi. Reunaa kiertää nauha johon voi tarpeen vaatiessa laittaa vaikka lisänaamiointia. 
Koot hieman pieniä, joten voit ottaa..
Hinta: 15.75 €

SA M83 villapaita harmaa

sa_villapaita_harmaa.jpg&width=280&height=500
Suomen armeijan käytössä oleva mukava ja kestävä villapaita. Tämä on nykyinen malli, jossa olkapäillä ja kyynärpäissä kangasvahvisteet. Malli otettiin briteiltä, kun hyvän olivat kerran kehittäneet ja sieltä niitä puolustusvoimillekin on toisinaan tullut. Meille nämä tehdään Suomessa perinteisellä intin..
Hinta: 89.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »