Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

GreenGo ohut merinosukka, tonttu-musta



Laadukaat kotimaiset merinovillasukat jouluisella tonttukuvalla. Merinovillaiset sukat pitävät jalat lämpimänä, kuivana ja hajuttomana kelissä kuin kelissä.

Ohut malli sopii hyvin päivittäiseen käyttöön.

Valmistettu mulesing-vapaasta merinovillasta. Kärkisaumaton.

Materiaali: 80 % merinovilla, 15 % polyamidi, 5 % elastaani

Hinta:8.90 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
36-386 kpl
39-4115 kpl
42-4416 kpl
45-478 kpl

Suosittelemme myös

Pinewood Pro InsectSafe retkeilyhousut, naisten, oliivi

3905-128-06_Pinewood-Pro-InsectSafe-Trousers-Womens_D.Olive_1200x.jpg&width=280&height=500
Pinewood Pro InsectSafe -housut ovat monikäyttöisiä ja soveltuvat hengittävyytensä ansiosta monenlaisiin aktiviteetteihin. Ne on suunniteltu liikkuvuus, keveys ja joustavuus edellä. Nämä tuotteet ovat erittäin kevyitä ja valmistettu kaksisuuntaisesta joustavasta materiaalista, joka on erittäin kestävää..
Hinta: 149.95 €

Kotimainen villapaita nappikauluksella, antrasiitti, 100% villa

tk_villapaita_nappikauluksella_antr1.jpg&width=280&height=500
Perinteinen kotimainen villapaita nappikauluksella. Korkeakauluksinen paita suojaa niskan ja eristää kauluksen estäen lämmön karkaamisen kovassakin kelissä. Tälle paidalle tuntuu olevan monta nimeä, riippuen mistäpäin kysytään; toisille se on eräpaita ja toisille kalastajan villapaita, toisille vain..
Hinta: 99.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »