Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Anar Muohta Snowcamo -lumipuku



Anar Muohta Snowcamo lumipuku

Anar Muohta on erittäin kevyt snow camo metsästyspuku, joka on suunniteltu käytettäväksi muiden talvivaatteiden päällä. Käytetty kangas on erittäin kevyttä.

Kevyt ja notkea kangas tuo puvulle käyttömukavuutta ja se ei pidä häiritsevää kahinaa metsästystilanteessa. Vuoriton puku kuivuu nopeasti ja teflon-käsittely ehkäisee lumen tarttumista kankaan pintaan.

Koko: Mitoituksessa on otettu huomioon alle tuleva talvivaatetus, joten koon valinnassa ei tarvitse ottaa ylimääräistä lisää.

  • Kangas: kevyt 100% PES teflon-käsittelyllä
  • Paino: 95 g/m2
  • Ainutlaatuinen Anar snow digi camo kuosi
  • Vuoreton
  • Edessä huppu kiristysnauhalla

Takki:

  • 2 kpl vetoketjutaskuja
  • Helmassa joustava kiristysnauha
  • Kuminauhat hihansuissa

Housut:

  • Vyötäröllä kuminauha ja säätönyöri
  • Lahkeensuussa joustava kiristysnauha
  • Sivutaskujen kohdalla läpiviennit alempien housujen taskuille

Hinta:79.00 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
XXS1 kpl
L2 kpl
XL4 kpl
XXL6 kpl
XXXL3 kpl

Suosittelemme myös

Anar Miella AHS anorakki, Camo

anar_miella_camopuku.jpg&width=280&height=500
Anar Miella -anorakin pintamateriaali on samaa erittäin tiheäkudoksista ja kulutusta kestävää ripstop-materiaalia kuin anorakkipuvunkin. Paketista puuttuvat housut (monet haluavat käyttää omia maastohousujaan) ja hinta on luonnollisesti tipahtanut reilusti.
Digicamo -version väri ja kuosit on suunniteltu..
Hinta: 49.00 €

Anar Miella AHS anorakkipuku, Camo

anar_miella_camopuku.jpg&width=280&height=500
Anar Miella -anorakkipuvun pintamateriaali on erittäin tiheäkudoksista ja kulutusta kestävää ripstop-materiaalia. Digicamo -version väri ja kuosit on suunniteltu maastouttamaan metsästäjä eläimen näkökyvyltä. Puku sopii niin luontokuvaajalle, lintubongarille kuin metsästäjällekin.
Hyvin hengittävä sekä..
Hinta: 79.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »