Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Mil-Tec Vintage Dark Camo shortsit



"Vintage" tyyliset reisitaskushorsit ilmavalla kankaalla. Esipesty puuvillakangas on hengittävää ja mukavan pehmeää. Runsaasti taskutilaa.

  • Useita taskuja (2 etutaskua, 2 reisitaskua, 2 takataskua)
  • Dark Camo-maastokuvio
  • Hengittävä puuvillakangas
  • Esipesty

Kokojen vyötärönympärys (cm):
M: 88 cm
L: 92 cm
XL: 99 cm
XXL: 104 cm
XXXL: 108 cm

Materiaali: 100% puuvilla

Hinta:44.90 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
S1 kpl
M2 kpl
L2 kpl
XL2 kpl
XXL2 kpl
XXXL2 kpl

Suosittelemme myös

Britti maastohousu Combat DPM lightweight, käyttämätön ylijäämä

brit_kenttahousudpm_kayttamaton1.JPG&width=280&height=500
Brittien lämpöisen sään taistelupöksyt, eli lujasta puuvilla-polyesteri kankaasta valmistetut maastokuviolliset reisitaskuhousut. Housujen materiaali on mukavan ilmavaa ja sopivan paksuista Suomen kesään. Toki menee keväät ja syksytkin, alle vaan tarpeen mukaan kerrosta. Värinä on DPM. 
Vyötäröllä on..
Hinta: 29.90 €

US ACU Bermuda shortsit, Mil-Tacs FG

shortsit_acu_rs_tacsfg.jpg&width=280&height=500
Kevyet ja ilmavat shortsit tilavilla reisitaskuilla. Valmistettu kevyestä ja kestävästä Ripstop kankaasta, joten nämä on mukavat yllä kuumilla keleillä. Molemmilta puolilta löytyy sivutaskut, reisitaskut ja takana kaksi läpällistä sivutaskua. Reisitaskujen läpät suljetaan tarranauhalla ja taskun suuta..
Hinta: 39.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »