Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Merinovillapipo, ohut, eri värejä



Ohut ja joustava pipo 100% merinovillasta

Ohut yksikerroksinen merinovillapipo on ihanteellinen pipo urheiluun, vaellukseen ja muuhun aktiiviseen menoon. Toki tosi mukava pitää päässä rauhallisemmassakin vauhdissa. Antibakteerinen ja nopeasti kuivuva pipo on hygieninen pitkilläkin reissuilla. Joustava mutta tarpeeksi napakka neule istuu lähes päähän kuin päähän.

Materiaali: 100% merinovilla

Hinta:17.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
Musta11 kpl
Coyote2 kpl

Suosittelemme myös

SA teräsrasia iso, käyttämätön ylijäämä

sa_terasrasia_iso1.JPG&width=280&height=500
Pieniä kannellisia teräsrasioita intin ylijäämästä. Tarkka käyttötarkoitus ei selvinnyt, mutta varsin mielenkiintoinen artikkeli armeijan valikoimista.
Laadukasta teräsrasiaa voi käyttää melkeinpä minkä tahansa pikkusälän säilytykseen ja kuljetukseen. Tähän askartelee helposti esim. paikkasarjan tai..
Hinta: 24.00 €

BW toppahanska, oliivi, ylijäämää

bw_rukkanen_neuw1.JPG&width=280&height=500
BW toppahanska
Sakemannien laadukas topparukkanen talven rientoihin: laadukasta kangasta nahkakämmenellä sisällä keinoturkista juuri sopivasti. Välissä hengittävää kalvoa.
Erinomainen tuulenpitävyys, hyvä otetuntuma ja otteen pitävyys. Sopivan mittainen varsi suojaa hyvin myös ranteita ja kiristimellä..
Hinta: 12.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »