Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

T-paita Mandra Wood, kevyt

Kevyt täyspuuvillainen t-paita perinteisellä rennolla leikkauksella ja pyöreällä kauluksella. Mukava päällä varsinkin kuumalla kelillä.

Mitoitus on hieman napakka, joten väljemmän istuvuuden takaamiseksi voi ottaa pykälää isomman koon. 

Materiaalit: 100% puuvilla, 140-145 g/m2

Hinta:10.00 €13.90 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
S25 kpl
M33 kpl

Suosittelemme myös

Britti maastohousut, Tropical, Desert DPM, ylijäämä

brit_desdphousu_tropical1.jpg&width=280&height=500
Kevyet taisteluhousut vaalealla aavikkokuviolla, Brittien varastoista. Pehmeää ja ilmavaa materiaalia, joten sopii hyvin kesähousuiksi lämpimään säähän. Malli on myös mukavan väljä ja erittäin hengittävä. Lahkeissa napeilla suljettavat reisitaskut ja ylhäällä normaalit etutaskut molemmin puolin. Vyötäröllä..
Hinta: 25.00 €

Head wrap, kietaisuhuivi

kietaisuhuivi_sininen.jpg&width=280&height=500
Head wrap (kietaisuhuivi)
Muotoon ommeltu ohut puuvillainen kietaisuhuivi on oiva kesäpäähine. Se suojaa päätä auringolta eikä hiosta. Helppokäyttöinen, tyylikäs ja very cool.
Yksi koko päähän kuin päähän. Solmimalla sovitat omaasi. Valitse vain haluamasi väri tai kuvio. Katso kuvat...
Hinta: 5.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »