Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Rudolf villafroteesukat

Suomen ilmastoon sopivat sukat vaativaan käyttöön: veneilyyn, vaellukseen, hiihtoon, luisteluun jne. Pohjan pehmentää paksu froteeneulos, muotoilu pitää sukan paikallaan väljässäkin kengässä ja reilu annos villaa lämmittää kylmällä kelillä.

Villainen sukka on helppohoitoinen matkakaveri, joka pysyy pitkään raikkaana tuulettamalla.

Rudolf on suomalaista laatutyötä.

80% villaa, 20% polyamidia

Hinta:12.95 €

Vaihtoehdot

TuoteVarastosaldo
37-391 kpl
43-458 kpl

Suosittelemme myös

Arctixsport Extreme merinovillasukat

arctixsport_extreme_merinosukka1.jpg&width=280&height=500
Arctixsport Extreme merinovillasukat vaativiin olosuhteisiin. Pehmeä frotee pitää jalat lämpimänä ja kuivana sekä ehkäisee hiertymien syntymistä. Pitkä varsi pitää sukan tukevasti paikoillaan puristamatta. Sukat sopivat erittäin hyvin ympärivuotiseen erä- ja vaelluskäyttöön.
Materiaalit: 40% merinovilla..
Hinta: 12.95 €

Zent kiristämätön merinovillasukka, musta

zent_124_merinosukka_musta.jpg&width=280&height=500
Kiristämätön merinovillasukka päivittäiseen käyttöön. Hellä varsi on valmistettu ylhäältä asti ilman kiristävää pantaa ja pito jakautuu koko matkalle, näin sukan varsi ei aiheuta puristusta ja painetta jalkaan. Ohut ja kiristämätön sukka sopii päivittäiseen käyttöön sekä unisukaksi.

Pitävä, mutta hellä..
Hinta: 7.95 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »