Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €

Tervetuloa Vaeltajan Eräreppuun

Myymälämme sijaitsee Varkaudessa Kauppakatu 46:ssa. Myymälästä löytyvät kaikki tuotteet ja jonkin verran sellaistakin, joka ei koskaan päädy verkkokauppaan. Katutasossa on uusi tavara ja alakerran Bunkkerissa armeijaylijäämä. Tapahtumakalenterista näet missä PopUp -myyntimme milloinkin on menossa tai tulossa.

Verkkokaupassa toimituskulut joko Matkahuollolla (5,50€) tai Postilla (6,25€) Suomeen (Yli 100€ ostot 0€). Postiennakon maksutapakulu 5,33 €. Lisäsimme vaihtoehtoihin Postin kotipaketin 9,99 € (5,99 € yli 100 € ostoksissa). Lisätietoja poikkeuksista ja vaihtoehdoista: OHJEET Toimituskulut ja maksutavat.

Seuraa mitä meillä tapahtuu ja mitä tuoteuutuuksia on tulossa sivulta UUTISET. Sieltä näet myös meillä tiedossa olevat pankkien käyttökatkokset.


Nostotuotteet


Britti maastohousut, Tropical, Desert DPM, ylijäämä

brit_desdphousu_tropical1.jpg&width=280&height=500
Kevyet taisteluhousut vaalealla aavikkokuviolla, Brittien varastoista. Pehmeää ja ilmavaa materiaalia, joten sopii hyvin kesähousuiksi lämpimään säähän. Malli on myös mukavan väljä ja erittäin hengittävä. Lahkeissa napeilla suljettavat reisitaskut ja ylhäällä normaalit etutaskut molemmin puolin. Vyötäröllä..
Hinta: 25.00 €

Camo trikoopipo, eri värejä

trikoopipo_camo_vihrea1.JPG&width=280&height=500
Joustava yksikerroksinen trikoopipo on mukava ja kevyt päähine ulkoiluun. Sopii ympärivuotiseen käyttöön, toki ei koville pakkasille. 
Pidempi malli, josta jää pään päälle hieman löysää. Materiaalin ansiosta koot melko joustavia. 
Alla suuntaa antava kokotaulukko. Taulukon alamitta istuu väljästi ilman..
Hinta: 12.50 €